Registračný formulár

Registruješ sa cez partnera: Premier Aquatics Web

Ako to celé prebieha?

1.        Prvým krokom k úspešnému podaniu daňového priznania je vyplnenie nášho online formulára. K jeho vyplneniu budeš potrebovať:

-  W-2 formulár (od každého zamestnávateľa, pre ktorého si za veľkou mlákou pracoval). W-2 formulár nahráš ONLINE buď ako scan alebo PDF elektronickú verziu. Ak W-2 formulár ešte nemáš k dispozícii, zaregistrovať sa môžeš aj bez neho,  nahráš nám ho po obdržaní od zamestnávateľa. 

- Social Security Card. Tvoju SSN kartičku nahráš ONLINE ako Scan v PDF formáte.

- Passport. Nahraj Scan prvej strany tvojho pasu (s foto). 


2.        Po registrácii od nás obdržíš email s platobnými inštrukciami a informáciou o výške poplatku. Ak chceš vedieť, aký preplatok/nedoplatok môžeš očakávať, pred registráciou využi našu bezplatnú daňovú kalkulačku (TU)

3.        Ak sa rozhodneš využiť naše služby, uhradíš poplatok a my začneme pracovať na podaní tvojho daňového priznania (federálneho a štátneho). V prípade potreby ťa požiadame o podpis dodatočných dokumentov. 

4.       Tvoje daňové priznanie odošleme do USA na príslušné daňové úrady. Daňový úrad odošle refund priamo na tvoj americký bankový účet (prípadne účet Wise). V prípade, ak ti vyšiel na daňovom priznaní nedoplatok, poskytneme ti presné inštrukcie, ako takýto nedoplatok uhradiť. V prípade potreby akejkoľvek komunikácie s daňovými úradmi, všetko vybavíme za teba. 

5.       V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok sa na nás môžeš kedykoľvek obrátiť.